Działania employer branding

Żyjemy w dynamicznym i połączonym świecie. Nie ma już podziału na: pracowników, konsumentów czy klientów. Podział został tylko w głowach i procesach biznesowych.

Skupiamy się na doświadczeniach: klientów i pracowników. Tworzymy czyste interakcje, zaskakujemy, ułatwiamy, komunikujemy wykorzystując narzędzia employer branding interactive i digital.

Działania, które realizujemy i narzędzia, z których korzystamy w ramach działań employer brandingu zewnętrznego

KAMPANIE REKRUTACYJNE

Opracowujemy strategie komunikacji rekrutacyjnej w celu pozyskania wysokiej jakości leadów czyli zainteresowanych kandydatów. Przedstawiamy koncept kreatywny ( ideę) na której opieramy komunikację a następnie realizujemy za pomocą narzędzi komunikacji odpowiednio dobranych do grupy docelowej ( video, materiały btl, aplikacje internetowe, landing page rekrutacyjne i wiele wiele innych)

PRZYCIĄGAJĄCE OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE I STRONY KARIERY

Kompleksowo opracowujemy atrakcyjne wizualnie i contentowo narzędzia. Redagujemy i piszemy atrakcyjne ogłoszenia rekrutacyjne, które przyciągają właściwe talenty. Korzystamy z metody powerwriting, używamy języka benefitów. Na nasze ogłoszenia i strony kariery, aż chce się aplikować!

PROWADZENIE PROFILII W SOCIAL MEDIA

Opracowujemy strategię obecności marki pracodawcy w kanałach social media. Rekomendujemy rozwiązania dopasowane do aspiracji i oczekiwań docelowych grup talentów. Prowadzimy i moderujemy, tworzymy angażująca komunikację ukierunkowaną na interakcję.

Działania, które realizujemy i narzędzia, z których korzystamy w ramach działań employer brandingu wewnętrznego.

Rozwiązania IT i strony www

Mamy zaplecze softwarowe. Projektujemy indywidualne rozwiązania IT dla potrzeb i procesów HR. Aplikacje tworzymy z myślą o wygodzie użytkowników – Ty znasz swoje potrzeby i potrzeby Twoich pracowników, my wiemy jak ułożyć je w proces i stworzyć efektywne rozwiązania. Rozwiązujemy Twoje problemy – tworzymy kompleksowe aplikacje do zarządzania i analityki. Projektujemy ludzkie, przyjazne i użyteczne aplikacje i strony RWD.

KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA

Projektujemy i wykonujemy narzędzia komunikacji wewnętrznej wspierające budowanie wizerunku pracodawcy m.in.: rozwiązania intranetowe, newslettery, sieci społecznościowe, aplikacje dedykowane, manuale dla pracowników.

DNI OTWARTE I EVENTY FIRMOWE

Opracowujemy koncepcję i realizujemy wydarzenia firmowe dla pracowników. Budujemy angażujące programy i formuły wydarzeń wspierające budowanie pożądanego wizerunku pracodawcy. Korzystamy z rozwiązań off-line i on-line.

LAYOUTY I SZYMELE KOMUNIKACJI HR

Opracowujemy spójne systemy identyfikacji wizualnej i komunikacji dla HR. Wszystkie maile, wiadomości i inne narzędzia, z których korzystają np. rekruterzy w komunikacji z talentami są spójne! Mówią tym samym językiem i są z tej samej „bajki”.

VIDEO I EMPLOYEE GENERATED CONTENT

Realizujemy angażujące filmy video prezentujące atmosferę i styl pracy w firmie. Opracowujemy akcje specjalne mające na celu zaangażowanie pracowników i generowanie autentycznych materiałów prezentujących pracę w firmie.