uśmiechająca kobieta

Oferta działań employer branding

Żyjemy w dynamicznym i połączonym świecie. Nie ma już podziału na: pracowników, konsumentów czy klientów. Podział został tylko w głowach i procesach biznesowych.

Realizując działania employer branding i strategie marketingu personalnego skupiamy się na doświadczeniach: klientów i pracowników. Tworzymy czyste interakcje, zaskakujemy, komunikujemy a przede wszystkim angażujemy wykorzystując różne kanały i narzędzia. Zwiększamy rozpoznawalność firm na rynku lokalnym.

OFERTA

EMPLOYER BRANDING PROPOSITION

Zweryfikujemy i opracujemy unikalne wartości, które przyciągną potencjalnych kandydatów lub zmotywują aktualnych pracowników.

KONCEPT KREATYWNY

Bez koncepcji nie ma działania. Dlatego, aby nasza strategia nabrała sensu, najpierw opracowujemy unikalny koncept kreatywny.

OKREŚLENIE GRUP DOCELOWYCH

Odpowiednia strategia musi być skierowana do odpowiednich użytkowników. Dlatego pomagamy określić i dopasować ją do grup docelowych.

KEY VISUAL

Opracowujemy spójne key visuale, które pomagają firmom wyróżnić się i identyfikować wizualnie, dzięki przyciągającym grafikom.

STRONY WWW KARIERY I SERWISY REKRUTACYJNO-WIZERUNKOWE

Wiemy jak zaprojektować stronę, aby przyciągała kandydatów i zachęcała do aplikowania. Efektywnie optymalizujemy strony kariery pod kątem candidate experience oraz wykorzystujemy analitykę internetową w celu podniesienia efektywności marketingu rekrutacyjnego. Architektura informacji i wrażenia kandydata z całego procesu rekrutacji jest u nas zawsze na pierwszym miejscu.

APLIKACJE DEDYKOWANE DO REKRUTACJI

Opracowujemy koncepcje, projektujemy i wdrażamy dedykowane aplikacje rekrutacyjne. Mamy bogate zasoby programistyczne oraz web design. Aplikacje on-line pozwalają na angażowanie pracowników i kandydatów na każdym etapie i w każdym miejscu.

PROGRAM DO SPRAWDZANIA WIEDZY PRACOWNIKÓW

Personalizowana platforma, która pomoże sprawdzić wiedzę pracowników. Dzięki niej łatwo zweryfikujesz w czym pracownik radzi sobie najlepiej, a które kompetencje można jeszcze poprawić. Poznaj możliwości platformy.

PRZYCIĄGAJĄCE OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE

Redagujemy i piszemy atrakcyjne ogłoszenia rekrutacyjne, które przyciągają właściwe talenty. Korzystamy z metody powerwriting, używamy języka benefitów. Na nasze ogłoszenia i strony kariery, aż chce się aplikować!

MATERIAŁY WIZUALNO-WIZERUNKOWE

Kompleksowo opracowujemy atrakcyjne wizualnie i contentowo materiały btl: plakaty, broszury, ulotki, banery, newslettery. Dzięki nam komunikacja wizerunkowa jeszcze nigdy nie była tak angażująca.

KAMPANIE W SOCIAL MEDIA i GOOGLE

Opracowujemy strategię obecności marki pracodawcy w Google (sieć wyszukiwania, sieć reklamowa) i kanałach social media: wdrożenie kampanii reklamowych w social media + stworzenie profilu firmowego (Facebook, Goldenline, LinkedIn). Rekomendujemy rozwiązania dopasowane do aspiracji i oczekiwań docelowych grup talentów. Wykorzystujemy analitykę internetową w celu podniesienia efektywności kampanii rekrutacyjnych i brandingowych. Prowadzimy działania z zakresu performance recruitment marketingu, pozwalających skutecznie pozyskać najlepszych specjalistów, oraz tworzymy angażująca komunikację ukierunkowaną na interakcję.

VIDEO I SESJE ZDJĘCIOWE

Realizujemy angażujące filmy video i sesje zdjęciowe, prezentujące atmosferę i styl pracy w firmie. Opracowujemy akcje specjalne mające na celu zaangażowanie pracowników i generowanie autentycznych materiałów prezentujących pracę w firmie.

ONBOARDING PRACOWNIKA

Opracowujemy koncepcję i przygotowujemy tak zwany Welcome Pack – personalizowane pakiety powitalne dla nowych pracowników.

GADŻETY NA TARGI PRACY

Z nami Targi Pracy staną się przyjemnością – przygotujemy zestaw materiałów, które przyciągną najlepszych studentów i absolwentów.

CONTENT MARKETING

Każda informacja wymaga właściwego podania. Szum informacyjny i natłok informacji sprawia, że tylko ciekawy i angażujący content może zostać zauważony i zapamiętany. Oferujemy całościową obsługę copywriterską.

MATERIAŁY GRAFICZNE

Każde copy potrzebuje odpowiedniej oprawy graficznej. Musi być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też przyciągająca i angażująca. Oferujemy tylko takie materiały graficzne.

MATERIAŁY KOMUNIKACYJNO-WIZERUNKOWE

Kompleksowo opracowujemy atrakcyjne wizualnie i contentowo materiały btl: plakaty, broszury, ulotki, banery, newslettery, materiały wykładane na biurka. Dzięki nam komunikacja wewnętrzna jeszcze nigdy nie była tak angażująca.

APLIKACJE WEWNĘTRZNE

Produkujemy aplikacje dedykowane pracownikom, usprawniające komunikację w firmie.

Employer Branding przykłady realizacji:

Dla kogo?

Co zyskujesz?

CENA 3600 - 6700 zł netto

Pakiet EB MUST HAVE 

Szukasz sposobu, aby przyciągnąć w szybki i prosty sposób odpowiednie talenty do firmy? Nie wiesz jak wykreować lub poprawić swoją markę i wizerunek pracodawcy? W takim razie świetnie trafiłeś – to MUST HAVE dla Twojej firmy.

  • Budowa spójnego i atrakcyjnego wizerunku pracodawcy
  • Zwiększenie ilości aplikacji na konkretne oferty pracy
  • Dotarcie do odpowiednich kandydatów
  • Motywacja i wzmocnienie lojalności wśród obecnych pracowników
  • Najlepsza cena w zakresie działań employer branding

W pakiecie:

Doradztwo w strategii komunikacji employer branding

Narzędzia komunikacji wizerunkowej:

  1. Kreatywny graficzny layout ogłoszenia o pracę
  2. Copywriting angażujących ogłoszeń o pracę na podstawie przesłanych przykładów (max. 10)
  3. Grafiki wizerunkowe na profil na Facebooku
  4. Grafiki wizerunkowe na profil na LinkedIn

Chcesz zrobić swój pierwszy krok w kreowaniu wizerunku atrakcyjnego pracodawcy już dzisiaj? Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj Manual Komunikacji Employer Branding, który odpowie na Twoje pytania i wątpliwości z obszaru employer brandingu.


*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania o manual Employer Branding przez Religa&Arak Sp. z o.o. 9/331 Ślusarska St, 30-710 Kraków. Aby uzyskać szczegółowe informacje, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Religa&Arak Sp. z o.o informacji handlowych oraz marketingowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).