Kot w okularach - kreowanie wizerunku

Kreowanie wizerunku – strategia

Kreowanie wizerunku i kot w okularach a nie uśmiechnięci ludzie? Ponieważ wiemy, że aby opracować efektywną strategię komunikacji trzeba założyć okulary grup docelowych, do których kierujemy nasz przekaz. Bo tylko wtedy mamy właściwą perspektywę – perspektywę kandydatów, pracowników – ludzi do których chcemy dotrzeć z naszym przekazem. Opracowujemy strategie komunikacji employer brandingowej czyli plany działań wspierających wizerunek firm na rynku pracy. Wiemy jak kreować wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. Opracowujemy koncepty strategiczno-kreatywne. Zobacz jak wygląda i z jakich etapów się składa lovejobowy proces tworzenia strategii komunikacji employer brandingowej.

1. Faza zrozumienia

Faza zrozumienia – direct research informacji a) o firmie, b) produktach (usługach) c) wytypowanie i analiza konkurencji na lokalnym rynku pracy ze względu na profil kompetencyjny d) analiza grupy docelowej i cech istotnych z obszaru praca ( insighty )

2. Faza definicji

Faza definicji – zderzenie tych informacji, uporządkowanie i osadzenie informacji w metodyce pozycjonowania. Tworzenie tzw. definicji.

3. Faza ideacji

Faza ideacji – na podstawie utworzonych definicji tworzone jest rozwiązanie. Idea/pomysł strategiczno-kreatywny dla kampanii/firmy/rozwiązania/działań etc.

Chcesz zrobić swój pierwszy krok w kreowaniu wizerunku atrakcyjnego pracodawcy już dzisiaj? Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj Manual Komunikacji Employer Branding, który odpowie na Twoje pytania i wątpliwości z obszaru employer brandingu.


*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Religa&Arak Sp. z o.o. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

*Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Religa&Arak Sp. z o.o informacji handlowych oraz marketingowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).