Marketing Liderzy

Witaj! Specjalizujemy się w marketingu strategicznym usług. Pracowaliśmy dla branży: telkom, finansowej, energetycznej, SPA, hotelarskiej, beauty. Pomagamy skutecznie osiągać cele biznesowe. Nie powielamy rozwiązań i standardów rynkowych ponieważ wiemy, że tylko wyjście poza utarte schematy i modele, jest dziś kluczem do serc Klientów i sukcesu firmy. Agencji reklamowych jest wiele – one pomagają działać firmie optymalnie, tak samo jak Twojej konkurencji. Jeżeli chcesz zwiększyć przewagę rynkową swojej firmy, zależy Ci aby strategicznie spojrzeć na produkt, całościowy marketing ze szczególnym uwzględnieniem digital –  potrzebujesz Marketing Lidera. Umiejącego szukać przewag rynkowych innowatora, przedsiębiorczego partnera z dużym doświadczeniem, zrozumieniem biznesu, potrzeb konsumentów a przede wszystkim wizją. Ja nazywam się Anna Arak – Stachacz i wiem jak to zrobić.

W czym mogę skutecznie i efektywnie kosztowo pomóc

Zobacz jakie produkty – narzędzia marketingowe, niezbędne w Twojej firmie opracowujemy. Tworzenie takich dokumentów strategicznych wymaga szerokiej wiedzy analitycznej, warsztatu marketingowego, zrozumienia współczesnego klienta oraz celów biznesowych firmy. My wiemy jak to robić.
Audyt Marketingowy Firmy
Strategia Marketingowa Firmy lub produktu
Plan Marketingowy Firmy lub produktu
Manual komunikacji marketingowej
Wystąpienia inspiracyjne

Jako trener i inspirator chętnie dziele się moim doświadczeniem i motywuję do działania. Mogę przygotować i poprowadzić spotkanie inspiracyjne w Twojej firmie.

Zobacz jakie usługi marketingu strategicznego pomogą rozwinąć Twój biznes i zwiększyć efektywność działu marketingu. Rozwiązania podzieliliśmy na 3 obszary, aby łatwiej zrozumieć ich przydatność. Moją wiedzą ekspercką, praktycznym podejściem, umiejętnością patrzenia na biznes z różnych perspektyw pomogę Twojej firmie wejść na wyższy poziom.
Konsultacje Marketingowe

W czym mogę pomóc?

  • Wskazać nowe kierunki – jeśli chciałbyś osiągnąć więcej, ale nie wiesz, jak – wskażemy Ci nowe kierunki rozwoju Twojej firmy korzystając z najnowszej wiedzy marketingowej i najbardziej zaawansowanych technik analitycznych. Dziś omnichannel to podstawa stabilnie rozwijającego się biznesu.
  • Ulepszyć Twoją ofertę – przejrzymy, w jaki sposób Twoja firma składa propozycje rynkowe – jakimi słowami, obrazami – i wskażemy, jak może to robić lepiej i efektywniej. Czy na pewno prezentujesz RTB ( Reason To Believe) dla klientów? Czy korzystasz z metod powerwritingu i storytellingu w tworzeniu ofert?
  • Zoptymalizować lejek sprzedażowy – przejrzymy, w jaki sposób pozyskujesz klientów i podpowiemy Ci, jak mógłbyś to robić skuteczniej – przyciągając większą liczbę lub przekonać by kupowali więcej, częściej i za większe kwoty. ( upselling, crosseling, produkty wejścia)
  • Przejrzeć Twojej strategię – przeanalizuję ścieżkę Twojego klienta (consument journey), główną obietnicę Twojej marki (brand promise), koncepcję Twojej marki i wybrane strategie pozycjonujące – i wskażemy Ci nowe możliwości rozwoju Twojej firmy, których nie brałeś do tej pory pod uwagę.
  • Analiza SWOT komunikacji – znajdzę słabe i mocne. Wskażę, jak poprawić błędy, aby podnieść skuteczność Twoich komunikatów nawet o kilkanaście procent.

Zarządzanie Działem Marketingu - mentoring

Masz w swojej firmie osoby, specjalistów którzy na co dzień zajmują się marketingiem? Sprawnie i z zaangażowaniem wykonują swoją codzienną pracę. Czujesz jednak, że przydałaby się im nowa wiedza, szersze strategiczne spojrzenie na produkt, rynek, konkurencję a także doraźna pomoc, szkolenia i mentoring? Skorzystaj z naszej usługi Zarządzania działem marketingu. Wykorzystaj moją wiedzę i umiejętność pracy z ludźmi w celu zwiększenia efektywności Twoich pracowników i firmy.

Szkolenia marketingowa orientacja firmy