Kot w okularach - employer branding activities

Poznaj nas

LoveJob to synergia kompetencji, doświadczenia, umiejętności w: marketingu personalnym, PR, komunikacji HR, wsparta technologią i rozwiązaniami on-line. Tworzymy zespół zaangażowanych profesjonalistów, dzięki którym zrealizujesz swoje cele z obszaru employer brandingu i komunikacji rekrutacyjno-wizerunkowej.

Anna Arak-Stachacz

Współzałożycielka. Jestem energiczna i konkretna. Angażuje się na 100% we wszystko co robię. Przez 12 lat na poligonie doświadczeń w marketingu, komunikacji i PR w agencjach, MŚP i korporacji. Kierowałam marketingiem i komunikacją wewnętrzną sieci hoteli, stworzyłam i wprowadziłam na rynek markę kosmetyków. Przez ponad 2,5 roku byłam marketing communication managerem w ING Banku, gdzie z zespołem zdobyłam prestiżowe nagrody branżowe: Złote EFFIE i KTR. Moje działania przełożyły się również na świetne wyniki sprzedażowe.Pracując dostrzegłam jak istotna jest angażująca komunikacja marketingowa i HR z pracownikami, kandydatami, klientami. Co firma traci nieodpowiednio komunikując się z talentami wewnętrz i na zewnątrz organizacji. Dziś dbanie i kreowanie wizerunku pracodawcy wymaga tego samego kunsztu co marketing skierowany do klientów. Dlatego zdecydowałam się założyć LoveJob, aby dzielić się moją wiedzą i wykorzystać umiejętności w budowaniu i komunikacji marek i produktów.

Sebastian, Wiola, Agnieszka, Valeriia, Paweł, Grzesiek, Patryk, Paweł, Arek, Rafał.

Współpracownicy. Specjaliści od projektowania grafiki, art-directorzy, copywriterzy i proof readerzy. Animatorzy i twórcy angażujących filmów video. Programiści i web designerzy. Projektanci aplikacji internetowych i mobilnych. Zdolniachy, „mega mózgi”, czasami zamknięci w sobie. Urodzeni organizatorzy i event plannerzy. Trenerzy biznesu. HRowcy z pasją i energią. Wykładowcy na Uniwersytecie. Fotografowie emocji. Posiadacze kotów. Fani rowerów. Specyficzni i sympatyczni. Tygiel osobowościowy. Może wydać Ci się to dziwne, ale właśnie takiego „koktajlu” kompetencji potrzebujesz, do realizowania działań z obszaru employer brandingu.

Zaufali nam w kreowaniu wizerunku pracodawcy

Kreowanie wizerunku atrakcyjnego pracodawcy już dzisiaj? Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj Manual Komunikacji Employer Branding, który odpowie na Twoje pytania i wątpliwości z obszaru employer brandingu.


*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania o manual Employer Branding przez Religa&Arak Sp. z o.o. 9/331 Ślusarska St, 30-710 Kraków. Aby uzyskać szczegółowe informacje, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Religa&Arak Sp. z o.o informacji handlowych oraz marketingowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).