Realizacja

Żyjemy w dynamicznym i połączonym świecie. Nie ma już podziału na: pracowników, konsumentów czy klientów. Podział został tylko w głowach i procesach biznesowych.

Działania, które realizujemy i narzędzia, z których korzystamy w ramach działań employer brandingu zewnętrznego i HR marketingu.

KAMPANIE REKRUTACYJNE

Opracowujemy strategie komunikacji rekrutacyjnej w celu pozyskania wysokiej jakości leadów czyli zainteresowanych kandydatów. Przedstawiamy koncept kreatywny ( ideę) na której opieramy komunikację a następnie realizujemy za pomocą narzędzi komunikacji odpowiednio dobranych do grupy docelowej ( video, materiały btl, aplikacje internetowe, landing page rekrutacyjne i wiele wiele innych)

PRZYCIĄGAJĄCE OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE I STRONY KARIERY

Kompleksowo opracowujemy atrakcyjne wizualnie i contentowo narzędzia. Redagujemy i piszemy atrakcyjne ogłoszenia rekrutacyjne, które przyciągają właściwe talenty. Korzystamy z metody powerwriting, używamy języka benefitów. Na nasze ogłoszenia i strony kariery, aż chce się aplikować!

PROWADZENIE PROFILII W SOCIAL MEDIA

Opracowujemy strategię obecności marki pracodawcy w kanałach social media. Rekomendujemy rozwiązania dopasowane do aspiracji i oczekiwań docelowych grup talentów. Prowadzimy i moderujemy, tworzymy angażująca komunikację ukierunkowaną na interakcję.

TARGI PRACY I KONFERENCJE

Projektujemy strategię i taktykę obecności na wybranych przez Ciebie wydarzeniach. Szkolimy zespoły pracowników, reprezentujących firmę podczas targów czy konferencji. Rekomendujemy kreatywne rozwiązania, stargetowane na grupę docelową talentów. Wszystko po to, by pozyskać atrakcyjnych kandydatów dla naszej firmy.

PR i media relations

Dbamy o Twoje publicity. Informujemy otoczenie, media lokalne o działaniach firmy. Kontaktujemy się z dziennikarzami i liderami opinii.

Działania, które realizujemy i narzędzia, z których korzystamy w ramach działań employer brandingu wewnętrznego i HR marketingu.

Rozwiązania IT i strony www

Mamy zaplecze softwarowe. Projektujemy indywidualne rozwiązania IT dla potrzeb i procesów HR. Aplikacje tworzymy z myślą o wygodzie użytkowników – Ty znasz swoje potrzeby i potrzeby Twoich pracowników, my wiemy jak ułożyć je w proces i stworzyć efektywne rozwiązania. Rozwiązujemy Twoje problemy – tworzymy kompleksowe aplikacje do zarządzania i analityki. Projektujemy ludzkie, przyjazne i użyteczne aplikacje i strony RWD.

KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA

Projektujemy i wykonujemy narzędzia komunikacji wewnętrznej wspierające budowanie wizerunku pracodawcy m.in.: rozwiązania intranetowe, newslettery, sieci społecznościowe, aplikacje dedykowane, manuale dla pracowników.

DNI OTWARTE I EVENTY FIRMOWE

Opracowujemy koncepcję i realizujemy wydarzenia firmowe dla pracowników. Budujemy angażujące programy i formuły wydarzeń wspierające budowanie pożądanego wizerunku pracodawcy. Korzystamy z rozwiązań off-line i on-line.

LAYOUTY I SZYMELE KOMUNIKACJI HR

Opracowujemy spójne systemy identyfikacji wizualnej i komunikacji dla HR. Wszystkie maile, wiadomości i inne narzędzia, z których korzystają np. rekruterzy w komunikacji z talentami są spójne! Mówią tym samym językiem i są z tej samej „bajki”.

VIDEO I EMPLOYEE GENERATED CONTENT

Realizujemy angażujące filmy video prezentujące atmosferę i styl pracy w firmie. Opracowujemy akcje specjalne mające na celu zaangażowanie pracowników i generowanie autentycznych materiałów prezentujących pracę w firmie.