WYZWANIE:

Zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku polskim. Wsparcie rekrutacji IT w kampanii online.

Nasza propozycja:

Let’s Twilio about IT

Technologie Twilio są mocno zaangażowane w rozwój zasobów ludzkich i technologicznych. Wymiar IT, który pokazujemy w koncepcie kampanii, dotyka każdego z nas.

Naszym celem jest więc zaproszenie do dialogu o rozwiązaniach marki. Chcemy pokazać technologiczny wymiar firmy, która nie jest znana na rynku polskim. A w następnym kroku zaprosić grupę docelową do aplikacji!

Zacznij z nami

Etap 1: Świadomość

Ponieważ marka Twilio nie jest dobrze znana w Polsce, w pierwszej kolejności należałoby uruchomić kampanię brand awareness. W tym celu powstał chwytliwy claim: Let’s Twilio about IT.

Gra słów wykorzystująca anglojęzyczne: „Porozmawiajmy o tym” w terminologii technologicznej, zaznacza zakres działalności Klienta, mówiąc wprost, że korzysta on z technologii informatycznych. I co najważniejsze, zachęca odbiorców do zapoznania się z tym, co oferuje marka. 

Zacznij z nami

Reklama outdoor

Mimo że technologie Twilio są powszechnie obecne i wiele osób z nich korzysta, nie każdy wiąże je z marką. Aby to zmienić, nasz koncept obejmował pokazanie, że Twilio – oraz to co, oferuje, towarzyszy nam każdego dnia, wszędzie.

W tym celu postawiliśmy na dynamiczne reklamy zewnętrzne w zwykle uczęszczanych przez ludzi miejscach, takich jak przystanki czy dworce.

Zacznij z nami

Etap 2: Rekrutacja IT

Po zwiększeniu rozpoznawalności marki na rynku polskim, czas na etap następny – marketing rekrutacyjny.

W tym celu najlepiej zadziałałaby kampania online skierowana do grupy docelowej – osób, które cenią pracę przy międzynarodowych projektach oraz prestiż związany z technologiami znanych marek na rynku polskim.

Zacznij z nami

Performance Marketing

Do kandydatów poszukujących konkretnych informacji (ofert pracy) docieramy bezpośrednio poprzez kampanię rekrutacyjną online z wykorzystaniem strategii targetowania.

Nasza rekomandacja? Zastosowanie takich narzędzi, jak remarketing, płatne reklamy w Google i na Facebooku, ogłoszenia o pracę z przekierowaniami na stronę WWW.

Zacznij z nami